O nouă oportunitate oferită de Societatea Antreprenorială Studențească
Departamentul Societatea Antreprenorială Studențească din cadrul Universității de Medicină, Farmacie, Științe și Tehnologie „George Emil Palade” din Târgu Mureș informează cu privire la o nouă oportunitate de formare profesională, și anume programul „Competențe antreprenoriale – specializare – lista de competențe cheie comune mai multor ocupații”, care a fost autorizat pe o perioadă de 4 ani.
Informații suplimentare despre program se pot obține accesând pagina de Facebook SAS.
![](https://blog.umfst.ro/wp-content/uploads/2021/03/Foto-noutati-SAS-1024x1018.png)